قالب پاورپوینت سه بعدی متحرک chess strategy

نوع فایل: PPT
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود قالب پاورپوینت سه بعدی متحرک chess strategy

یکی از دلایل خسته کننده ی ارائه ها استفاده از قالب های پاورپوینت ساده و تکراری و یکنواخت است که باعث می شود ارائه ی شما برای مخاطبین خسته کننده شود.
قالب های پاورپوینت سه بعدی
ایرساوان به دلیل داشتن انیمیشن های سه بعدی و ویدیوهای به کار رفته در آن ها، تنوع در اسلایدها، متن های متحرک و نمودارهای زیبا به شما کمک می کند تا ضمن سرعت بخشیدن در روند آماده کردن ارائه خود بتوانید ارائه های جذاب و خیرکننده ای داشته باشند و مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار دهید.

امکانات:

  • قالب پاورپوینت سه بعدی ایرساوان دارای اسلایدهای بسیار زیاد و متنوعی می باشد. هرکدام یک تم رنگی سفارشی دارند و دارای کلیپ های قابل تعویض و انیمیشن های سه بعدی متحرک هستند.
  • تمام قالب های ما در پاورپوینت های 2016، 2013، 2010، 2007 کار می کنند. برخی از قالب های متحرک دارای فایل های ویدیویی جاسازی شده می باشند تا در صورت دلخواه بتوانید آن ها را تعویض، یا تغییر دهید.
  • قالب های پاورپوینت برای استفاده بسیار آسان می باشند . هر عنصر (تصاویر، متن، انیمیشن، کلیپ) موجود در قالب PPT را می توان جا به جا کنید، تغییر سایز بدهید و یا جایگزین و یا حذف نمایید.
  • اسلاید های استاتیک و ثابت خود را هم می توانید با اضافه کردن انیمیشن های سه بعدی تبدیل به یک قالب پاورپوینت متحرک و کاملا سفارشی کنید.
  • همچنین می توانید اسلایدها را از چندین قالب پاورپوینت با یکدیگر ترکیب و ادغام نمایید و از ویژگی ها و زیبایی های چندین قالب به طور همزمان استفاده کنید.

مشخصات فایل:

عنوان: قالب پاورپوینت سه بعدی متحرک chess strategy
کدفایل: MP364
فرمت فایل: PPT, PPTX
حجم فایل:
3.11 مگابایت

تعداد اسلاید: 18

قیمت: 4000 تومان
منبع: ایرساوان

راهنما:

سایت ایرساوان ارائه کننده انواع قالب های پاورپوینت متحرک و کاملا حرفه ای می باشد که دارای اسلایدهای متنوع و کاملا گرافیکی و پویا می باشد که هر کدام از قالب ها ویژگی مخصوص به خود را دارد. اگر چنانچه شما بخواهید از ویژگی و زیبایی دو یا چندین قالب به طور همزمان استفاده کنید و آن ها را با هم ترکیب کنید فایل راهنما را دانلود کنید.

[zarinpalpaiddownloads id=”490″]

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.